Вшанування

У Бочечківській громаді встановили меморіальну дошку загиблому земляку Богдану Ішимову

Вчора, 12 вересня, у стінах Бочечківського ЗЗСО відкрили меморіальну дошку на честь Героя російсько-української війни і випускника школи — Богдана Вадимовича Ішимова. Про це повідомили в сільраді.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблого та усіх військовослужбовців, хто віддав життя у боротьбі за незалежність України.

На лінійці-реквіємі із нагоди відкриття меморіальної дошки лунали слова вдячності, скорботи та стійкості від сільського голови Віктора Борошнєва, начальника відділу освіти Світлани Степаненко, директора школи Тетяни Коросько, класного керівника Надії Авдієнко та дружини Анастасії.

«Війна триває досі і кожен повинен це розуміти. Тому поважати та шанувати воїнів, завдяки яким ми можемо жити на рідній землі – наш святий обов′язок. Нам не повернути загиблих. Але наш обов’язок – пам’ятати їх та дякувати батькам, які виховали героїв.» – звернувся до присутніх сільський голова Віктор Борошнєв, а також подякував батькам за те, що виховали гідного сина України, педагогам школи, що сіяли зерна людяності, порядності й патріотизму.

Право відкрити меморіальну дошку було надано матері бійця Наталії Миколаївні та його дружині Анастасії.

Народився Богдан 8 жовтня 1999 року в с.Бочечки Конотопського району. З маленьких років відвідував дитячий садок, а після – навчався в Бочечківському НВК. Після закінчення 9-го класу Богдан вступив до класичного фахового коледжу Сумського державного університету, де здобув освіту за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».

У 2019 році Богдана призвали на службу до лав Збройних Сил України, яку проходив у ракетних військах м.Стрий Львівської області. Після повномасштабного вторгнення росії на територію України у липні 2022 року став на захист України.

12 травня 2023 року, під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій на території Донецької області внаслідок мінометного обстрілу життя Воїна Богдана обірвалося.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button