Лісове господарство

У Кролевецькому лісгоспі відзначили колег, що стали на захист держави

Сьогодні, 15 вересня, у актовій залі КДАП “Кролевецький лісгосп” відбулися урочистості з нагоди Дня працівників лісу. Цьогорічні вшанування лісівників відзначилися тим, що особливі слова вдячності та відзнаки були вручені працівникам підприємства, які стали на захист держави від російської агресії в лавах Збройних Сил України, територіальної оборони та інших підрозділах Сил Оборони.

Як зазначив під час нагородження директор підприємства Дмитро Бочаров, у ці складні часи лісівники  не влаштовують гучних святкувань і хотилося б, щоб у це свято, яке будемо відзначати у неділю, 17 вересня, кожен із працівників зустрів свято у своїх домівках, поряд з рідними та близькими. Також, він подякував працівникам та всім військовослужбовцям, які захищають державу на фронті.

“Сподіваємось, що кожен з вас поверенться до дому з щитом, а не на щиті. Чекаємо на вас вдома, на роботі і хочу також сказати “Дякую” кожному працівнику, який долучився до нашого збору и зі своєї заробітної плати виділили суму коштів для підтримки наших військових, які на “нулі” дають нам можливість жити та працбвати на благо рідної України”, – підкреслив Дмитро Бочаров.

Також, від Кролевецького міського голови Віктора Лехмана та депутатського корпусу Кролевецької міської ради були відзначені Грамотами працівники підприємства, які стали на захист держави. Це Владислав Будик, начальник відділу лісового господарства КДАП “Кролевецький лісгосп”, Василь Возняк, верстатник деревообробних верстатів КДАП “Кролевецький лісгосп”, Геннадій Генкал, майстер лісу КДАП “Кролевецький лісгосп”, Олександр Дердін, майстер лісу КДАП “Кролевецький лісгосп”, Анатолій Пильтяй, верстатник деревообробних верстатів КДАП “Кролевецький лісгосп”, Олександр Стожок, майстер лісу КДАП “Кролевецький лісгосп”, Василь Тригуб, стропальник КДАП “Кролевецький лісгосп” та Анатолій Шкура, водій автотранспортних засобів КДАП “Кролевецький лісгосп”.

У свою чергу, працівники Кролевецького лісгоспу були відзначені Грамотами від керівнитцва ОКАП “Сумиоблагроліс”, директора підприємства та профспілкової організації підприємства.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button