Розшук

Конотопські поліцейські оперативно розшукали 10-річну дівчинку

Дівчина посварилась з матір’ю, тому вирішила не повертатись додому після занять у школі. Правоохоронцям знадобилось менше години, аби відшукати дитину та повернути до родини.

До Конотопського районного відділу поліції звернулась жінка, яка повідомила, що її 10-річна донька пішла на заняття до школи мистецтв та не повернулась додому. Також схвильована мати додала, що чоловік не знайшов дитину у школі.

Правоохоронці негайно відреагували на повідомлення. На пошуки дівчини були задіяні всі наряди. І менше ніж за годину працівникам відділу реагування патрульної поліції вдалось встановити місцезнаходження зниклої.

Зі слів дівчинки встановили, що вранці вона посварилась з мамою і коли йшла на заняття взяла ключі від бабусиної квартири, а мобільний навмисне залишила вдома. Після уроків дівчина пішла за місцем мешкання бабусі, знаючи що останньої вдома немає, і перебувала там доки її не знайшли правоохоронці.

Коли поліцейські відшукали дівчину, вона була в порядку, ніяких протиправних дій відносно неї вчинено не було. Правоохоронці доставили дитину до батьків та провели профілактичну бесіду з усіма членами родини щодо недопущення такої поведінки, – зазначили у відділі комунікації поліції Сумщини.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button