БлагодійністьВідзначення

Кролевецькому ДФТГ «Тризуб» подарували Mavic Air

Вчора, у Кролевці відзначили захисників та захисниць України, зокрема військовослужбовців 101 бригади Сил територіальної оборони, Другого відділу Конотопського РТЦК та СП м. Кролевець та Кролевецького місцевого ДФТГ «Тризуб».

Від представників органів влади та керівництва військових частин були відзначені військовослужбові з нагоди їх професійного свята. Також, вшанували і загиблих Героїв, які ціною власного життя виборювали нашу незалежність.

На заході відзначили і благодійників, які допомагають у забезпеченні Сил Оборони України. Зокрема, командир Кролевецького добровольчого формування територіальної оборони Сергій Камнєв вручив Подяку депутату Сумської обласної ради Олександру Слюсару, за плідну співпрацю та щиру благодійну допомогу військовослужбовцям.

У свою чергу, обласний обранець подякував кращим із нас – захисникам та захисницям, які боронять рідну країну від загарбників.

Також, задля забезпечення ефективного функціонування Кролевецького ДФТГ «Тризуб» Олександр Слюсар вручив квадрокоптер Mavic Air, для покращення матеріально-технічної бази підрозділу.

З перших днів війни найпріоритетнішим для мене є допомога нашим військовослужбовцям, особливо землякам, що знаходяться на найгарячіших напрямках фронту. Проте, і місцевим тероборонівцям потрібна наша допомога, адже багато з них, з перших днів війни, без належного утримання, охороняють нашу громаду вдень і вночі, допомагають військовослужбовцям ЗСУ у виконанні різноманітних завдань і мають бути підготовлені до будь-яких викликів. Тож, сподіваюсь, що сучасний дрон стане для них гарним помічником, – прокоментував Олександр Слюсар.

Після урочистостей, працівники культури Кролевеччини та запрошені гості з обласного центру провели для наших захисників та захисниць чудовий концерт.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button