Житлово-комунальне господарство

На Кролевеччині стартував опалювальний сезон

Як повідомив Кролевецький міський голова Віктор Лехман, з 9 жовтня, теплом забезпечено Кролевецьку лікарню, а з 11 жовтня увімкнено опалення у закладах освіти та об’єктах соціальної сфери.

Протягом літнього періоду у котельнях громади тривали підготовчі роботи. Проведено комплексне обстеження та ремонт системи опалення котелень і тепломереж, повірку лічильників та коректорів, виконані гідравлічні випробування, – зазначив він.

Частина котелень працюватиме на газі, частина на дровах та інших альтернативних видах палива. Тож, у достатній кількості проведено заготівлю дров (2500 метрів куб.), а також укладено договори на постачання газу та електроенергії для проведення опалення.

Більшість котелень на сьогодні забезпечено генераторами, які дозволять працювати в разі відключення електроенергії. Також розроблені та затверджені плани дій при виникненні непередбачуваних ситуацій та можливих атак з боку російської федерації.

Щиро вдячний директору Сергію Петрусенку і працівникам КП «Акватермо», директору ДП «Кролевецький агроліс», Дмитру Бочарову за надання деревини для опалення з відстрочкою по оплаті до завершення поточного року, депутатському корпусу міської ради за вагому фінансову підтримку комунального підприємства, керівникам і відповідальним працівникам закладів охорони здоров’я, освіти, культури, соціальної сфери, старостам старостинських округів і працівникам старостатів, працівникам місцевої пожежної охорони, відповідальному бізнесу, та всім, хто брав активну участь у належній підготовці об’єктів соціальної інфраструктури нашої громади до опалювального 2023-2024 року, – підкреслив Віктор Лехман.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button