Влада

Конотопська громада взяла участь у засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові

Вчора, 12 жовтня відбулося розширене засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України під головуванням керівника Офісу Глави Держави Андрія Єрмака.

Цього разу робота засідання відбулася навколо питань відновлення Сумської та Чернігівської областей. Зокрема, обговорювали найбільш актуальні питання: безпеки, підготовки до опалювального сезону, відновлення громад, підтримки галузей освіти та медицини та інше

Участь у заході взяло близько трьох сотень представників влади різних гілок та рівнів, серед яких голова Уряду Денис Шмигаль, голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, очільники міністерств, представники стратегічної промисловості, енергетики, Держспецзвʼязку, ДСНС, військових та силових структур, Національного банку України. Також до засідання Конгресу долучилися народні депутати України, представники посольств іноземних держав та міжнародні партнери

За словами очільника Уряду, готовність до опалювального сезону становить 99,5% на Чернігівщині і 99,1% на Сумщині. Згідно із показниками місцевих бюджетів громади обох областей демонструють повну спроможність.

Розгляд порядку денного Розширеного засідання Президії Конгресу розпочали з безпекових питань. Про оперативну обстановку в прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей доповів начальник розвідки ОК “Північ”, полковник Ігор Онищенко.

Вагому частину засідання Конгресу присвятили питанням громад обох регіонів. Зокрема йшлося про безпечне освітнє середовище та організацію харчування у навчальних закладах, фінансування за рахунок держбюджету будівництва фортифікацій та ремонту паливно-енергетичного комплексу.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button