Лісове господарство

Лісівники знайшли заблукалого чоловіка і нагадують про заборону на відвідування лісів на Сумщині

З проханням допомогти знайти місцевого жителя до працівників філії “Свеське лісове господарство” ДП “Ліси України” звернулися представники поліції, – інформують у північному лісовому офісі.

Як повідомили лісівникам, чоловік літнього віку вирішив відвідати лісовий масив у межах Свеського лісництва, щоб назбирати грибів. Після того, як зрозумів, що загубився, спробував зателефонувати близьким, але в лісі був відсутній мобільний зв’язок. На щастя, все ж зміг зв’язатися з дружиною, яка повідомила представників поліції, а вони своєю чергою лісівників.

На допомогу мешканцю прийшов головний лісничий філії Ігор Комарицький, який за описом локації зміг зрозуміти де саме перебуває чоловік.

Лісівники нагадують, що нині на Сумщині та Чернігівщині діє заборона на відвідування лісів. Перебувати у лісах прикордонних областей дуже небезпечно. Тут на вас чекають не тільки гриби чи ягоди, але і міни, розтяжки, залишки після збиття дронів і ракет. Не ризикуйте своїм здоров’ям і життям заради кошика з грибами, – зазначили в офісі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button