Суспільство

У Дію додали карту з Пунктами незламності

 Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, відтепер українці всього за кілька кліків у Дії зможуть знайти найближчий Пункт незламності та прокласти до нього зручний маршрут.

Це допоможе людям залишатися на зв’язку та мати доступ до всього необхідного навіть в умовах блекаутів.

Карта — інтерактивна. Зможете дізнатися адресу, графік роботи та умови кожного Пункту незламності. А також відфільтрувати за конкретними потребами — чи є інтернет, обігрів, генератор або мобільний зв’язок. Усе зручно й просто.

Користуватися сервісом можна навіть офлайн. Потрібно лише попередньо завантажити карту вибраного регіону в Дії, коли буде інтернет. І все — вона завжди з вами. 

На мапі доступна інформація про пункти у всіх областях, окрім Херсонської, Донецької, Запорізької, Луганської. А також частково Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської й Миколаївської. Безпека людей понад усе. 

Згодом функціонал послуги буде розширено. Можна буде подивитися фотографії Пунктів незламності, поставити оцінку, залишити відгук тощо.

Продовжуємо готуватися до можливих блекаутів і робити все, щоб кожен мав стабільний звʼязок та інтернет. Дякую Прем’єр-міністру, Мінвідновлення й обласним військовим адміністраціям за спільну роботу, – зазначив Федоров.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button