Війна

Найбільше диверсантів фіксують на кордоні з Сумщиною – ДПСУ

Найбільше російських диверсантів фіксують прикордонники на кордоні України у Сумській області. Рідше – на кордоні Харківської та Чернігівської областей. Про це у телемарафоні “Єдині новини” заявив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

“Найбільше таких випадків фіксується на кордоні з Росією – в межах Сумської області, періодично в межах Харківської області, за останній час менше по Чернігівській області. Власне ДРГ – це ті групи, які намагаються викрити місця розташування Сил оборони України, де знаходяться підрозділи і ДПСУ, ЗСУ, Нацгвардії”, – розповів речник.

Він зазначив, що ДРГ є загрозою і для місцевих мешканців: “Адже диверсанти відкривають вогонь по автівках, які рухаються в прикордонні. Вони не розбирають, чи це військові, чи цивільні”.

Крім того, за словами Андрія Демченка, ситуація по кордону з Білоруссю залишається контрольованою: “Там не відбувається ні спроб проникнення ДРГ, ні нагнітання ситуації. Бо поряд нашого кордону ми не фіксуємо переміщення ні техніки, ні особового складу будь-яких підрозділів”.

Джерело: gorod.sumy.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button