Еко-рубрика

Збройна агресія росії несе жахливі наслідки для атмосферного повітря Сумщини

Державна екологічна інспекція у Сумській області при взаємодії з правоохоронцями та рятувальниками систематично фіксує факти негативного впливу на довкілля внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, – зазначають у пресслужбі інспекції.

Зокрема, між відомствами відбувається постійний обмін інформацією про наслідки ворожих обстрілів, на підставі якої Інспекція обчислює розмір завданої шкоди.

Так, відповідно до офіційних даних, отриманих від ГУ ДСНС у Сумській області, упродовж першої половини жовтня Шосткинський район був одним із найбільш постраждалих від атак росіян.

Лише із Дружбівської ОТГ рятувальники отримали щонайменше 6 повідомлень про руйнацію і подальше загоряння адміністративної, господарчих та житлових будівель після влучання ворожих снарядів. Кожна пожежа призвела до викидів токсичних речовин в атмосферне повітря, що завдало державі значних збитків.

Так, за підрахунками фахівців Державної екологічної інспекції у Сумській області, загальна сума збитків за забруднення атмосферного повітря у Дружбівській громаді лише упродовж 1-12 жовтня перевищила 234 тисячі гривень.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button