Влада

Голова Сумської ОВА Володимир Артюх проінспектував облаштування захисних споруд у Конотопі

Як повідомляють у пресслужбі ОВА, у Конотопі Володимир Артюх перевірив ряд захисних споруд. Адже саме ця громада в кінці червня, коли була перевірка комісії РНБО, опинилась серед найгірших щодо кількості та ємності укриттів. Станом на 30 червня на обліку у громаді перебувало 163 захисні споруди.

За період з 30 червня і по сьогодні було нарощено фонд на 27 об’єктів (3 протирадіаційних укриття та 24 найпростіших укриття) і складає 190 укриттів.

Загальний відсоток забезпечення населення укриттями – 54% (36,79 тис. осіб).

На облаштування захисних споруд у 2023 році було заплановано 9 млн 677 тис. гривень, використано – 1 млн 375 тис. гривень (14,2%).

«Я бачу, що динаміка до збільшення кількості захисних споруд у громаді є. Але ще чимало треба зробити, щоб досягти стовідсоткового показника і виконати доручення Президента України Володимира Зеленського та РНБО, – підкреслив очільник області. – Перевірив я і наявні укриття і дав відповідні доручення щодо їх дооснащення».

Також у Конотопський громаді Володимир Артюх обговорив нагальні проблеми з місцевими жителями. Здебільшого люди скаржились на проблеми житлово-комунальної сфери: проблеми з опаленням, стихійними звалищами, які не прибираються.

Начальник обласної військової адміністрації приділив час і надважливому питанню – надання послуг ветеранам. Під час спілкування з соціальними працівниками Володимир Артюх акцентував увагу на тому, що не  ветеран має шукати соціальні служби, а навпаки. Важливо вивчити всі запити і потреби наших захисників, надавши якісні послуги.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button