Головна

Директор Конотопського КП “Теплогарант” прокоментував пред’явлене йому обвинувачення

Днями Служба безпеки України повідомила про викриття директора комунального підприємства Конотопської міськради на розтраті 7,7 млн грн, виділених з місцевого бюджету на придбання твердопаливних котлів для громади. Обладнання мало бути використане для забезпечення теплом в опалювальний період об’єктів критичної та цивільної інфраструктури.

Вручення підозри прокоментував директор комунального підприємства “Теплогарант” Конотопської міської ради Ігор Леменчук, зокрема зазначивши, що обвинувальний акт не був винесений, слідчі дії ще не завершені, а судового вироку не те, що немає – справа ще навіть не передана до суду.

Усі підозри грунтуються на висновках кишенькових експертів деяких правоохоронних органів. Ми будемо звертатися до незалежної експертизи для об’єктивної оцінки вартості котелень, які були придбані нашим підприємством у минулому році. Адже зараз усі обвинувачення побудовані лише на “потрібних” висновках “ручних” експертів. Тут я вбачаю і деякі політичні мотиви. Тому я хочу, щоб незаангажовані та чесні фахівці оцінили вартість обладнання і були розставлені всі крапки над “і”, – зазначив Леменчук.

Своєю головною метою директор підприємства назвав доведення в суді, що при виборі постачальників  керувалися принципом економічної доцільності та вибрали найбільш вигідні для міста та його мешканців пропозиції. Основна місія – забезпечення стабільного та ефективного функціонування теплозабезпечення населення.

Я впевнений, що мої дії будуть повністю виправдані під час судового розгляду справи. Зобов’язаний також наголосити на важливості дотримання принципу презумпції невинуватості, яка є фундаментом правової держави. Закликаю всіх утриматися від передчасних обвинувачень та спекуляцій, які можуть негативно вплинути на репутацію нашого підприємства та добробут співробітників, –  підкреслив Ігор Леменчук

Наразі підприємство продовжує працювати в штатному режимі, забезпечуючи безперебійне теплопостачання.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button