Трагедія

Звільняючи Херсонщину загинув кролевчанин Максим Решетник

25 жовтня, під час захисту Батьківщини, в зоні виконання бойових завдань при звільненні від ворога лівобережжя Херсонщини біля н.п. Підстепне загинув кролевчанин Максим Решетник. Про це повідомив Кролевецький міський голова Віктор Лехман.

Матрос Решетник Максим Олександрович, народився 24 квітня 1987 року у місті Кролевець, навчався у Кролевецькій школі № 5. Мав дві освіти: молодшого спеціаліста, яку здобув у ВПУ № 23 та кваліфікованого робітника, закінчивши Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну. До мобілізації працював в будівельній компанії «УкрБудпром», на посаді монтажника.

Мобілізований 16 січня 2023 року. Пройшов навчання у Великій Британії. Військову службу проходив у 38 окремій бригаді морської піхоти на посаді сапера. З липня по вересень 2023 року виконував бойові завдання в Донецькій області, згодом був переведений на Херсонський напрямок.

До цього часу тіло Героя залишається на лівому березі Дніпра через відсутність можливості його евакуації у зв’язку з інтенсивністю бойових дій та постійних артилерійських обстрілів з боку противника.

У військовослужбовця залишилися мати, дружина, донечка 1 рік 5 місяців, пасинок 17 років.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button