Надзвичайна ситуація

На Кролевеччині ліквідовують наслідки надзвичайної ситуації

Сьогодні, 27 листопада, Кролевецький міський голова Віктор Лехман провів засідання координаційного штабу з оперативного реагування на надзвичайні ситуації.

За добу на території нашої громади випала місячна норма осадків (більше 20 см снігового покриву), що призвело до створення надзвичайної ситуації. Наразі ситуація контрольована. Всі комунальні підприємства, установи та організації, заклади охорони здоров’я працюють в штатному режимі, – зазначив Віктор Лехман.

Він повідомив, що на прибирання снігу задіяна вся техніка, яка в змозі чистити сніг: комунальних підприємств, аграріїв та підприємців. Всього задіяно -22 одиниці, з них місто -12, старостинські округи – 10.

Очільник Кролевеччини підкреслив, що всім відповідальним поставлене завдання – впродовж 2 діб ліквідувати наслідки негоди.

Без світла залишились: мікрорайон Подолове м.Кролевець та 6 населених пунктів, села Алтинівка, Бистрик, Буйвалове, Білогриве, хутори Артюхове, Хрещатик. Працівники Кролевецького РЕМ вже працюють над відновленням електропостачання.

Звертаюся до керівників установ, організацій, підприємств, приватних підприємців долучитися до прибирання прилеглих територій. Тільки разом ми зможемо швидше подолати наслідки негоди, – написав міський голова.

Телефон «гарячої лінії» координаційного штабу з оперативного реагування на надзвичайні ситуаці  – (098)4350594

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button