Бюджет

Кролевецька громада отримала додатково понад 2,8 млн гривень освітньої субвенції

Кабінет Міністрів України, 28 листопада перерозподілив обсяг освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році.

Таким чином, відповідно перерозподілу, з державного бюджету до бюджету Кролевецької міської територіальної громади надійде 2,886 млн гривень.

Таке рішення спрямоване на оптимізацію розподілу фінансових ресурсів і забезпечення стабільної оплати праці в повному обсязі для освітян.

Як зазначили в МОН, перерозподіл субвенції дозволить уникнути утворення кредиторської заборгованості до кінця 2023 року.

Нагадаємо, Освітня субвенція – це один із видів трансфертів місцевим бюджетам, що надаються з Держбюджету (ст. 97 Бюджетного кодексу України, затвердженого 8.06.2010 № 2456-VI)

Освітня субвенція надходить із державного бюджету місцевим бюджетам на оплату праці з нарахуваннями для педагогічних працівників. Кошти освітньої субвенції отримують заклади загальної середньої освіти, зокрема приватні, та інші заклади, які здійснюють навчання згідно з Державним стандартом базової й повної загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсні центри. 

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button