Правопорядок і закон

На Конотопщині вилучену у громадян незаконну зброю передають військовим

Працівники сектору контролю за обігом зброї Конотопського районного відділу поліції вживають заходів щодо виявлення і вилучення вогнепальної зброї та боєприпасів до неї, аби вони слугували для захисту держави.

Протягом 2023 року працівники сектору контролю за обігом зброї вилучили 10 пістолетів, 25 одиниць автоматичної зброї різних видів, 4 гранати та більше 2 000 боєприпасів. Все вилучене правоохоронці у встановленому порядку передали до бойової частини Збройних сил України.

Зважаючи, що на півдні та сході країни ведуться жорстокі бої за незалежність та цілісність України, наші захисники постійно потребують додаткового озброєння та екіпірування, тому поліція прикладає максимум зусиль для виявлення та вилучення зброї, яка зберігається без необхідності, аби вона стала у нагоді нашим воїнам.

Лише за минулу добу правоохоронці вилучили 2 одиниці автоматичної зброї АК-74, 4 магазини та 120 набоїв до них. Все вилучене правоохоронці вже передали до військової частини, – зазначили у відділі комунікації поліції Сумщини.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button