Захисники України

У командуванні ЗСУ – кардинальні зміни

Сьогодні, 8 лютого, Президент України Володимир Зеленський та Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провели зустріч, де було прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Я вдячний генералу Залужному за два роки захисту. Я вдячний за кожну перемогу, яких ми досягли разом і завдяки всім українським воїнам, які героїчно витягують цю війну на собі. Відверто поговорили сьогодні про те, що потребує змін в армії. Термінових змін. Я запропонував генералу Залужному бути й надалі разом у команді Української держави. Буду вдячний за його згоду, – зазначив у своєму відеозверненні за результатами зустрічі Володимир Зеленський.

Він повідомив, що відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда на чолі з генерал-полковником Олександром Сирським, новим Головнокомандувачем Збройних Сил України.

Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським, – підкреслив Глава держави.

Усі вони розглядаються на керівні посади в армії. Також, генерали Євген Мойсюк та Михайло Забродський – на службі державі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button