Кримінал

У Кролевці посадовиця відділу міськради нанесла збитків бюджету на понад 400 тис гривень

За даними слідства, головний бухгалтер одного з відділів Кролевецької міської ради, що являється службовою особою, несумлінно поставилась до своїх обов’язків та, оплачуючи договір на поставку паливної деревини до закладів освіти, не перевірила походження накладних. При цьому, за відсутності актів прийому-передачі товару, допустила зайве перерахування грошових коштів підряднику.

Таким діями головний бухгалтер спричинила державі тяжкі наслідки у вигляді матеріальних збитків на загальну суму 430 тис. грн.

Слідчі відділення поліції № 1 (м. Кролевець) Конотопського районного відділу поліції, під процесуальним керівництвом Кролевецького відділу Конотопської окружної прокуратури вже повідомили жінці про підозру у скоєному.

Дії підозрюваної квалфіковано за ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України «Службова недбалість». За вчинене зловмисниці загрожує кримінальна відповідальність у вигляді чималого штрафу або обмеження волі до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади. Досудове слідство триває, – повідомили у відділі комунікації поліції Сумщини.

Нагадаємо, раніше повідомлено про підозру фізичній особі-підприємцю за фактом привласнення майже 430 тис. грн бюджетних коштів шляхом службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Мова йде про договірні умови за 2021 рік між відділом освіти Кролевецької міської ради та зазначеним підприємцем на поставку паливної деревини в заклади освіти. На підставі поданих підприємцем офіційних документів на його рахунок замовник перерахував 1,6 млн грн. Однак згідно товаро-транспортних накладних закладам освіти протягом квітня – грудня 2021 року поставлено деревини лише на загальну суму понад 1,1 млн грн. Відтак підприємець, не виконавши зобов’язанні в повній мірі, заволодів бюджетними коштами в розмірі майже 430 тис. грн.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button