Трагедія

Відійшла у Вічність відома на Кролевеччині діячка Ніна Вітушко

На 88 році відійшла у засвіти Ніна Павлівна Вітушко, безцінний вклад якої у розвиток культурного, просвітянського життя нашої громади є неоціненним, – повідомив Кролевецький міський голова Віктор Лехман.

Ніна Вітушко, пропрацювавши все життя вчителем, не тільки навчала декілька поколінь кролевчан історіі, любові до рідного краю, людяності, а й відкривала забуті сторінки історії Кролевеччини.

Завдяки напруженій дослідницькій праці Ніни Павлівни кролевчани заново відкрили для себе багатьох знаменитих земляків: Миколу Лукаша, Олексу Грищенка, Віру Смереку та інших.

Ніна Павлівна має понад 100 публікацій в пресі : у районній, обласній і загальнодержавній періодиці, закордонних виданнях.

У 2007 р. побачила світ книга Н. Вітушко «Просвіта – наша доля».

Ніна Павлівна Вітушко була справжнім лідером, яка змогла зацікавити, об’єднати та згуртувати небайдужих кролевчан в організацію «Просвіта».

Завдячуючи невтомній праці Ніни Вітушко, наша громада має такий потужний просвітянський рух.

Незважаючи на поважний вік та воєнний стан , Ніна Павлівна до останнього продовжувала вести просвітницьку діяльність.

Висловлюємо щирі співчуття родині Ніни Павлівни Вітушко. Нехай добрий, світлий спомин назавжди залишиться в серцях рідних, друзів, колег та усіх, хто її знав, любив і шанував. Поділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Царство небесне, вічна і світла пам’ять, – написав Віктор Лехман

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button