Евакуація

З Білопілля евакуювалися 30 мешканців

Сьогодні, 14 травня з Білопільської громади евакуювались 30 жителів, з них 6 дітей, – повідомили в ОВА.

«Улітку минулого року ми оголосили евакуацію у 5-кілометровій зоні, –прокоментував очільник ОВА Володимир Артюх ситуацію з евакуацією з Білопілля журналістам. – І хоч Білопілля знаходиться у 10-кілометровій зоні, але аналіз інтенсивності обстрілів з боку ворога показав, що інфраструктура найбільше знищена в Сумській області в Білопіллі, найбільше загинуло та поранено людей саме в Білопіллі. Тому Рада оборони ухвалила таке рішення за підсумками якого було прийняте розпорядження щодо планової евакуації. Це не примусова евакуація, люди самі приймають рішення виїжджати чи ні».

Евакуаційні заходи здійснюються за участі співробітників ДСНС, Національної поліції, волонтерських організацій, а також представників влади.

Людей розмістили в Сумах, у комфортних умовах, зареєстрували для отримання відповідних виплат, запропонували місця для поселення.

Начальник Сумської ОВА, під час перевірки евакуаційних заходів, повідомив людям, що вже дав доручення керівництву громади, щоб їх будинки охоронялися від можливого мародерства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button