Енергетика

Сумиобленерго розʼяснило ситуацію з коливаннями напруги

У зв’язку з тим, що інколи спостерігаються тимчасові короткочасні коливання напруги в мережі, в АТ «Сумиобленерго» пояснили ситуацію.

Причиною цьому є аварійний стан енергосистеми України, яка постраждала внаслідок терористичних актів російської армії, – зазначили в обленерго.

АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” отримує електроенергію від магістральних мереж. У нормальному режимі роботи вона становить – 110 кВ. Зараз цей показник інколи буває підвищеним.

Через постійні обстріли навантаження на вцілілі об’єкти зростає, а через повітряні тривоги працівники енергетичної сфери часто змушені спускатися в укриття для збереження життя. Це ускладнює процес регулювання напруги в ручному режимі безпосередньо на енергооб’єкті, – йдеться в повідомленні.

 

Якщо ви спостерігаєте коливання напруги в мережі, які рідко, та все ж бувають, будь ласка, вимкніть тимчасово прилади, які можуть постраждати та користуйтеся захисними пристроями, які забезпечують стабільну роботу електропроводки, оберігаючи техніку від коливань напруги. 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button