Війна
Ворог вкотре атакував Путивльщину
Росіяни знову атакували цивільну інфраструктуру на Сумщині. Під ворожим ударом опинилось село в Путивльській громаді. Попередньо, ворог застосував БпЛА з бойовими частинами – ймовірно, дві ракети, – повідомив голова ОВА Олег Григоров.
Унаслідок обстрілу пошкоджено щонайменше 16 приватних будинків – вибиті вікна, зруйновані покрівлі. Пошкоджений транспорт.
На щастя, обійшлося без постраждалих.



