Війна

Ворог вкотре атакував Путивльщину

Росіяни знову атакували цивільну інфраструктуру на Сумщині. Під ворожим ударом опинилось село в Путивльській громаді. Попередньо, ворог застосував БпЛА з бойовими частинами – ймовірно, дві ракети, – повідомив голова ОВА Олег Григоров.

Унаслідок обстрілу пошкоджено щонайменше 16 приватних будинків – вибиті вікна, зруйновані покрівлі. Пошкоджений транспорт.

На щастя, обійшлося без постраждалих.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button