Олег Григоров передав державні нагороди родинам загиблих воїнів з Конотопського району
Олег Григоров повідомив, що мав честь передати високі державні нагороди рідним військовослужбовців із Конотопського району, які віддали свої життя за свободу та незалежність України.
Відповідно до Указів Президента України, орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагороджено:
▪️ Бондаря Антона, солдата
▪️ Бородюка Сергія, солдата
▪️ Горбачова Олексія, солдата
▪️ Дробонога Михайла, солдата
▪️ Зосімова Руслана, старшого солдата
▪️ Кравченка Сергія, капітана
▪️ Куштименка Сергія, солдата
▪️ Савченка Валерія, солдата
▪️ Семенюту Сергія, старшого солдата
▪️ Солоху Сергія, солдата
▪️ Федоренка Миколу, солдата
▪️ Фесенка Олександра, сержанта
Під час зустрічі Олег Григоров висловив щирі співчуття родинам загиблих Захисників та подякував батькам і дружинам за синів і чоловіків, які зробили неоціненний внесок у збереження державності, свободи та майбутнього України.
«Вдячність кожному воїну за захист. Пам’ять про Героїв збережеться назавжди. Вічна слава і шана», — наголосив він.



