Кримінал

Депутату селищної ради Конотопського району повідомлено про підозру через недостовірне декларування майна

За процесуального керівництва керівника Сумської обласної прокуратури Олександра Панченка повідомлено про підозру депутату Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області.

Як інформує пресслужба прокуратури Сумщини, депутата підозрюють в умисному внесенні завідомо недостовірних відомостей до щорічних декларацій, що є порушенням ч. 1 та ч. 2 ст. 366-2 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, під час подання декларацій за 2023 та 2024 роки посадовець не зазначив відомості про:

  • два житлові будинки загальною площею 84,8 м² та 500,1 м²;
  • два транспортні засоби;
  • земельну ділянку;
  • отриманий дохід;
  • грошові активи, розміщені на банківських рахунках.

Окрім того, у деклараціях не були відображені відомості про позики на суму 3 млн 380 тис. грн, які надходили на рахунок депутата від його матері.

Загалом встановлено, що подані декларації містили недостовірні дані:

  • за 2023 рік — на суму 6 млн 697 тис. грн;
  • за 2024 рік — на суму 8 млн 507 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Конотопського районного відділу поліції.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button