Боронячи Сумщину загинув Герой з Кролевця — Ігор Шалашов
З глибоким сумом Кролевецька громада прощається зі своїм земляком, мужнім Захисником, справжнім Героєм — Ігорем Шалашовим.
Про загибель земляка повідомив Кролевецький міський голова Віктор Лехман.
Ігор Васильович, 30.01.1971 р.н., усе життя прожив у рідному Кролевці. Він навчався у школі №3, здобув фах у Конотопському СПТУ, працював підприємцем, був доброю, працьовитою та щирою людиною, яку поважали та знали всі.
З перших днів повномасштабного вторгнення він став на захист рідного міста, ніс чергування на блокпостах у складі ДФТГ. 12 грудня 2022 року був призваний на службу у Збройні Сили України. Ігор Шалашов мужньо боронив державу під Бахмутом та на Харківському напрямку — там, де вирішувалася доля свободи України.
5 лютого 2026 року Ігор Васильович загинув, виконуючи бойове завдання на прикордонні Сумської області. Він залишився вірним присязі та своєму народові до останнього подиху.
У нього залишилися дружина, діти та внуки — найдорожче, заради чого він жив і захищав рідну землю.
Церемонія поховання відбудеться завтра, 08.02.2026 року, початок о 11:00 за адресою: вул. Виноградова, 53.
Кортеж рухатиметься вулицями: Виноградова – проспект Миру – 8 Березня. Відспівування воїна: 12:00 біля Храму Покрови Пресвятої Богородиці (бульвар Шевченка, 62).
Поховання Героя відбудеться на Алеї Пам’яті й Надії по вул. Зелена.
Мешканців та гостей громади просять під час руху траурного кортежу зупинятися: водіям — притискатися до узбіччя, пішоходам — схилити голови, вшановуючи пам’ять Героя хвилиною мовчання.



