Кролевецький міський голова привітав працівників ЖКГ із професійним святом
Напередодні професійного свята Кролевецький міський голова Віктор Лехман привітав працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, подякувавши їм за щоденну відповідальну працю.
За його словами, саме від роботи комунальників залежить комфорт і стабільна життєдіяльність громади.
У складний воєнний час вони працюють без вихідних — цілодобово забезпечують функціонування систем життєзабезпечення міста та сіл Кролевеччини.
«Завдяки їхній сумлінній праці до осель мешканців і соціальних закладів надходять тепло та вода, працює водовідведення, курсує громадський транспорт. Саме комунальники дбають про благоустрій вулиць, парків, скверів, газонів, квітників, автобусних зупинок і пішохідних переходів», — зазначив Віктор Лехман.
Міський голова також висловив подяку працівникам комунальної сфери, які нині зі зброєю в руках захищають Україну від російської агресії.
«Ми пишаємося вами і чекаємо з Перемогою», — наголосив він.
Окрім того, Віктор Лехман подякував колективам Центру культури та творчим колективам за музичні й хореографічні вітання, які створили святкову атмосферу для комунальників.
Міський голова побажав працівникам галузі міцного здоров’я, добробуту, впевненості у завтрашньому дні, миру, злагоди та Божої благодаті.



