Енергетика

У Конотопі можливі тимчасові відключення електроенергії

17 березня у місті Конотоп можливі тимчасові відключення електроенергії.

За інформацією АТ «Сумиобленерго», світло можуть вимикати у період з 08:00 до 20:00, орієнтовно на кілька годин.

Причина — проведення ремонтно-відновлювальних робіт на електромережах.

Мешканців громади просять завчасно підготуватися до можливих незручностей.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button