Енергетика
У Конотопі можливі тимчасові відключення електроенергії
17 березня у місті Конотоп можливі тимчасові відключення електроенергії.
За інформацією АТ «Сумиобленерго», світло можуть вимикати у період з 08:00 до 20:00, орієнтовно на кілька годин.
Причина — проведення ремонтно-відновлювальних робіт на електромережах.
Мешканців громади просять завчасно підготуватися до можливих незручностей.



