Війна
Попередні наслідки атаки на Конотоп: без постраждалих

У Конотопі внаслідок ранкових вибухів, перший із яких пролунав близько 4:30, зафіксовано пошкодження в центральній частині міста.
Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін.
За його словами, унаслідок атаки:
- перебито газові мережі в одному з центральних кварталів, у результаті чого кілька багатоповерхівок залишилися без газопостачання;
- пошкоджено житлові будинки, зокрема п’ятиповерхівку, де виникли пожежі у квартирах;
- знищено щонайменше три приватні автівки.
Станом на ранок пожежі ліквідовано. Попередньо, обійшлося без постраждалих.
Наразі проводиться відселення мешканців із зруйнованого та пошкодженого житла. На місці працюють усі необхідні служби, триває ліквідація наслідків атаки та уточнення інформації.
Фото: Артем Семеніхін



