Енергетика
Частина Конотопа без електропостачання: введено графік подачі води

У Конотопі внаслідок знищення частини енергетичної інфраструктури частина міста залишилася без електропостачання.
Про це повідомив Конотопський міський голова Артем Семеніхін.
За його словами, через наслідки пошкоджень також змінено режим водопостачання.
Вода подаватиметься за графіком: з 06:00 до 09:00 та з 18:00 до 21:00.
Комунальні служби працюють над стабілізацією ситуації та відновленням критичної інфраструктури.



