На Сумщині — масштабні відключення електроенергії через атаки ворога і негоду

На Сумщині зафіксовано значні перебої з електропостачанням. Причиною стали як наслідки збройної агресії росії, так і несприятливі погодні умови.
Як повідомляє АТ «Сумиобленерго», найбільш складна ситуація — у північній частині області, де внаслідок атаки російських військ відбулося масштабне знеструмлення.
Деталі пошкоджень наразі не розголошуються з міркувань безпеки.
Крім того, через сильні пориви вітру пошкоджено електромережі в низці громад, зокрема: Середино-Будській, Білопільській, Конотопській, Роменській, Краснопільській, Кролевецькій та Ямпільській.
Станом на ранок без електропостачання через негоду залишаються понад 10 тисяч споживачів.
Енергетики працюють у посиленому режимі та роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення електропостачання.



