Енергетика

На Сумщині — масштабні відключення електроенергії через атаки ворога і негоду

На Сумщині зафіксовано значні перебої з електропостачанням. Причиною стали як наслідки збройної агресії росії, так і несприятливі погодні умови.

Як повідомляє АТ «Сумиобленерго», найбільш складна ситуація — у північній частині області, де внаслідок атаки російських військ відбулося масштабне знеструмлення.

Деталі пошкоджень наразі не розголошуються з міркувань безпеки.

Крім того, через сильні пориви вітру пошкоджено електромережі в низці громад, зокрема: Середино-Будській, Білопільській, Конотопській, Роменській, Краснопільській, Кролевецькій та Ямпільській.

Станом на ранок без електропостачання через негоду залишаються понад 10 тисяч споживачів.

Енергетики працюють у посиленому режимі та роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення електропостачання.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button