Відновлення

У Конотопі завершили аварійно-відновлювальні роботи після ранкової атаки

У місті Конотоп рятувальники завершили аварійно-відновлювальні роботи на місці ранкової атаки російських військ.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України в Сумській області.

Після ліквідації пожеж фахівці ДСНС одразу приступили до проведення аварійних робіт. Зокрема, їм вдалося демонтувати аварійні бетонні плити та пошкоджені віконні рами в адміністративній будівлі.

Крім того, до робіт були залучені верхолази ДСНС, які виконували висотні роботи для усунення небезпечних елементів конструкцій.

Наразі роботи на місці події завершені. Інформація щодо масштабів пошкоджень уточнюється.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button