Досягнення

Команда Кролевецької гімназії №1 виборола «золото» обласного етапу шкільних ліг з настільного тенісу

Команда Кролевецької гімназії №1 здобула перемогу в обласному етапі «Пліч-о-пліч всеукраїнських шкільних ліг» з настільного тенісу.

Юних спортсменів із блискучим результатом привітав Кролевецький міський голова Віктор Лехман.

«Ви продемонстрували справжній спортивний характер, витримку та командну єдність, довівши, що наполегливість і щоденна праця обов’язково приводять до успіху. Кожен матч став випробуванням сили духу, і ви гідно його пройшли, виборовши почесне золото», — зазначив очільник громади.

Міський голова також подякував педагогам і тренерам за професіоналізм та відданість справі, батькам — за підтримку й віру в дітей, а українським Захисникам і Захисницям — за можливість школярам навчатися, розвиватися та досягати нових перемог.

Успіх команди Кролевецької гімназії №1 став ще одним підтвердженням того, що молодь громади має великий потенціал та гідно представляє Кролевеччину на обласному рівні.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button