Спорт
Конотопець Олександр Венець — у топ-5 чемпіонату Європи U17 у Болгарії

Вихованець Конотопської ДЮСШ Олександр Венець гідно представив Україну на чемпіонаті Європи U17, що триває у місті Самоков.
12 травня конотопський спортсмен боровся за бронзову нагороду континентальної першості, однак у напруженому поєдинку поступився суперникам з інших країн та посів 5 місце турніру.
У Конотопській міській раді привітали спортсмена з вагомим результатом та висловили впевненість, що попереду на Олександра чекають нові перемоги, а вихованці Конотопської ДЮСШ і надалі гідно представлятимуть Україну на міжнародній арені.



