Спорт

Конотопець Олександр Венець — у топ-5 чемпіонату Європи U17 у Болгарії

Вихованець Конотопської ДЮСШ Олександр Венець гідно представив Україну на чемпіонаті Європи U17, що триває у місті Самоков.

12 травня конотопський спортсмен боровся за бронзову нагороду континентальної першості, однак у напруженому поєдинку поступився суперникам з інших країн та посів 5 місце турніру.

У Конотопській міській раді привітали спортсмена з вагомим результатом та висловили впевненість, що попереду на Олександра чекають нові перемоги, а вихованці Конотопської ДЮСШ і надалі гідно представлятимуть Україну на міжнародній арені.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button