Енергетика
На Сумщині зросла кількість знеструмлень через російську агресію

У Сумиобленерго повідомили про збільшення кількості знеструмлених споживачів у Сумській області через наслідки збройної агресії рф.
Енергетики зазначають, що наразі тривають роботи з відновлення електропостачання. Фахівці працюють над тим, аби якнайшвидше повернути світло мешканцям області.
Жителів Сумщини закликають зберігати спокій та з розумінням ставитися до можливих перебоїв з електроенергією.



