Енергетика

На Сумщині зросла кількість знеструмлень через російську агресію

У Сумиобленерго повідомили про збільшення кількості знеструмлених споживачів у Сумській області через наслідки збройної агресії рф.

Енергетики зазначають, що наразі тривають роботи з відновлення електропостачання. Фахівці працюють над тим, аби якнайшвидше повернути світло мешканцям області.

Жителів Сумщини закликають зберігати спокій та з розумінням ставитися до можливих перебоїв з електроенергією.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button