Медицина
У Кролевці жителів громади безкоштовно консультуватимуть обласні лікарі: коли та як потрапити на прийом

29 травня 2026 року у поліклінічному відділенні КП «Кролевецька лікарня» відбудеться виїзний прийом лікарів-спеціалістів із Сумської обласної клінічної лікарні.
Прийом розпочнеться о 08:00.
Жителі громади зможуть отримати консультації таких спеціалістів:
- кардіолога
- невролога
- ендокринолога
- офтальмолога
- лікаря УЗД
- гастроентеролога
- проктолога
- судинного хірурга
- травматолога
- уролога
У лікарні наголошують: для прийому обов’язково потрібно мати електронне направлення від сімейного лікаря саме до профільного спеціаліста.
Також із собою необхідно взяти:
- результати свіжих лабораторних аналізів;
- результати обстежень (УЗД, рентген, МРТ тощо);
- наявні консультативні висновки лікарів.
За словами медиків, це допоможе спеціалістам швидше встановити діагноз та за потреби одразу призначити лікування.
Прийом проходитиме у поліклінічному відділенні КП «Кролевецька лікарня», 29 травня 2026 року з 08:00
Попереднього запису не буде — прийом проводитиметься у порядку живої черги.



