водне господарство

Енергомодернізацію водозабору по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів у Кролевці не проводитимуть

У п’ятницю, 28 травня, депутатський корпус Кролевецької міської ради підтримав внесення низки змін до бюджету Кролевецької міської територіальної громади, серед яких і перерозподіл коштів, що були заплановані на проведення енергетичної модернізації станції другого підйому водозабору по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів.

1 мільйон 500 тисяч гривень розподілили на інші видатки, зокрема частина з них – на отримання дозволу на користування надрами та придбання колісного багатофункціонального екскаватора-навантажувача тощо.

Як раніше зазначали в Кролевецькій міській раді, енергетична модернізація водозабору по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, змогла б забезпечувати місто Кролевець водою високої якості в холодну пору року, коли споживання води досягає свого річного мінімуму. У теплу пору року місто переходило б на свердловину, яка нещодавно була розчищена і від якої місто споживає воду сьогодні. Таким чином, підприємство, за рахунок зменшення використання електричної енергії, могло б знизити фінансові витрати в майбутньому.

Як було попередньо зазначено на засіданні профільної депутатської комісії, від даного проєкту відмовились через те, що потрібні кошти на оформлення спеціального дозволу на водокористування, а також проведена робота із розчистки глибоководної свердловини, промивки резервуарів та закупівлі насосного обладнання дала позитивний результат і якість води покращилася.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button