Благоустрій

На Кролевеччині приступили до розчистки місця під новий парк

Цими вихідними мещканці села Ярославець Кролевецько ТГ плідно попрацювали над реалізацією першого етапу проєкту «Ярославецький парк», який будуть будувати за грантовою програмою “Активні громадяни”, за підтримки Британської Ради.

“Наша Команда росте і дуже тішить те, що прийшли майже всі діти нашої школи. Попрацювали гарно і значний об’єм робіт зроблений, але ще роботи дуже багато.  Працювали, чаювали з смаколиками, що закупили для дітей Инна Лубенец та Татьяна Рекун за що дуже дякуємо”, – зазначила одна із ініціаторів втілення проєкту, активна мешканка села Ярославець, вчителька місцевої школи Ніна Кандиба.

Після прибирання та смаколиків дітлахи поділилися своїми мріями, які були закладені в імпровізовану “капсулу часу”, яку заплановано викопати через 5 років.

“Деякі мрії діти оголосили відразу і стосуються вони саме часу теперішнього – “щоб не закрили нашу школу”. Думаємо про майбутнє, мріємо, діємо!.. Ми ще живі, активні і спроможні відповідати за наше майбутнє!!! Але дайте нам шанс на те майбутнє! Ми вже не просимо – допоможіть, ми просимо – не добивайте ще нас живих!!! У провладних своя правда, своє бачення та своя логіка в прийнятті рішень… При всьому тому не забувайте, що люди то завжди основний ресурс, та основне багатство, а спроможні та активні – тим більше!”, – зазначила Ніна Кандиба

Нагадаємо, 28 травня Кролевецькою міською радою було прийнято рішення про пониження ступеню до І Ярославецької школи, з нового навчального року там навчатиметься лише первинна ланка школярів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button