Політика

На Конотопщині депутати від ОП-ЗЖ розпускають свої фракції в міськрадах, в облраді – кадрові рішення

Сьогодні, 20 квітня, на сесіях Кролевецької та Путивльської міських рад були оголошені заяви фракцій ПП “Опозіційна Платформа – За Життя” про саморозпуск, як колегіального органу міської ради.

До складу фракції ПП “ОП-ЗЖ” у Кролевецькій міській раді входило 5 депутатів, у Путивльській – 7.

Також, як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук перший заступник голови Сумської обласної ради Олександр Стрельчено, який в обласному парламенті представляв дану політичну силу, сьогодні депутати Сумської обласної ради проголосували за припинення ним повноважень. Його колега, депутат Сумської обласної ради Олександр Будник, у свою чергу, заявив про вихід з фракції ПП “ОП-ЗЖ” у своєму відозверненні. В обласній раді заявили про розпуск даної фракції ще 25 березня, проте чи була дана заява розглянута на сесіі в облраді, як передбачає регламент, ще не повідомлялося. До складу даної фракції входить 14 депутатів, її головою є Юрій Чмирь.

Як зазначив під час проведенні сесії голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, він підтримує пропозицію депутатів обласної ради щодо звільнення представників проросійських політичних сил з усіх політичних посад, які вони обіймають

Нагадаємо, на час дії воєнного стану в Україні призупиняється діяльність 11 партій, в тому числі і ПП “ОП-ЗЖ”.  Таке рішення РНБО озвучив президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні.

Розпуск фракції не означає, що депутати складають з себе повноваження, вони і надалі будуть працювати в радах усіх рівнів. Проте, варто зазначити, що вихід із фракції значить, що депутати, що входили до неї, більше не підтримують програмні документи відповідної партії.

 

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button