Культура

Переможці «Радославу» – виговці та «Kolo_dvoh»

Сьогодні, 8 серпня завершився Відкритий обласний конкурс естрадної пісні та сучасної популярної музики «Радослав», який відбувся за ініціативи управління культури Сумської обласної державної адміністрації. Про це повідомили в Конотопській міській раді.

Цього року у конкурсі взяли участь кращі вокалісти та музиканти Сумщини. Всього – 82 учасника та виконавця з 27 територіальних громад Сумської області.

Переможцями у ноомінації «Вокально-інструментальні ансамблі. Вікова категорія: від 19 до 24 років» став військовий оркестр 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського (м. Конотоп, керівник – головний сержант Ігор Гаращенко)

ІІ місце завоював кавер-гурт «Варта UA» військового оркестру 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського (м. Конотоп , керівник – головний сержант Ігор Гаращенко)

У номінаціі «Вокально-інструментальні ансамблі. Вікова категорія: від 25 років» (україномовні пісні) ІІ місце здобув гурт «Kolo_dvoh» Конотопського міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» Конотопської міської територіально громади (керівник – Денис Поліщук)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button