Спростування

Олександр Слюсар прокоментував скандальне відео з екс-дружиною

Вчора, низка телеграм-каналів розповсюдила відео, де жінка зухвало спілкувалася з правоохоронцями, які зупинили її в Києві. Як виявилося, це була колишня дружина депутата Сумської обласної ради Олександра Слюсара – Яна.

Проте, щоб дискридитувати депутата облради від правлячої партії, в мережу злили інформацію, що це його законна дружина. До того ж, чоловіка, що потрапив на відео і був з нею в атівці видали за самого депутата, проте це була зовсім інша людина, особу якої було встановлено правоохоронцями.

Неперіверну інформацію розповсюдив нардеп від Євросолідарності Олексій Гончаренко, а також видання Цензор.Нет, яке пов’язують з пулом “Євросолідарності”. Розпочалася дискридитаційна кампанія проти Олександра Слюсара особисто, хоча він до даної пригоди не мав жодного відношення.

Обласний обранець прокоментував даний інцидент, наголошуючи, що інформацію про давнє розлучення з даною жінкою можна було перевірити у відкритих реєстрах чи декларації. Наразі їхнє спілкування обмежене лише опікою спільних дітей та їх вихованням. Він засудив недостойну поведінку екс-дружини та порекомендував всім учасникам медіа-простору ретельно перевіряти інформацію.

Тим не менше, від себе особисто хочу вибачитися перед поліцейськими та всіма громадянами, яких обурила та образила поведінка моєї екс-дружини. Ніхто з нас не має права спілкуватися один з одним таким чином, а особливо «прикриватися» при цьому чужими статусами та заслугами, – зазначив Олександр Слюсар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button