Вшанування

На Кролевеччині встановили памʼятний хрест героям Другої світової війни (Відео)

8 травня, на Кролевеччині, як і по всій Україні, відзначали День памʼяті та примирення,

До вшанування бійців та командирів 293-ої сд 40-ої А ПЗФ, які саме на місці встановлення хреста, стримували танкову дивізію прориву 2-ої ТГ Гудеріана долучилися військовослужбовці 211 окремого спеціального батальйону ЗСУ та депутат Сумської обласної ради Олександр Слюсар.

Як зазначив командир 211 батальйону Володимир Лаврик, в далекі часи Другої світової, саме мешканці Сумщини з 293-ої дивізії стояли насмерть, зупиняючи навалу нацистів, як і сьогодні наші земляки боронять Україну від не менш підлого ворога.

«Тисячі наших земляків гнали ворога з українських земель, проявляючи неабияку відвагу, як і зараз наші Сили оборони витісняють окупантів з Батьківщини! Для всіх поколінь українців ворогом є кожен, хто посягає на нашу незалежність і День Перемоги України обов’язково настане! Ми памʼятаємо і вшановуємо памʼять наших героїчних предків, і прагнемо, щоб і наші діти знали, памʼятали і пишалися українськими воїнами», – зазначив один з ініціаторів встановлення памʼятного хреста Олександр Слюсар.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button