Лісове господарство

З громадою погодили проведення санітарної рубки на базі відпочинку в Погорілівці

Вихідними, працівники Кролевецького агролісгоспу, на чолі з керівником Дмитром Бочаровим зустрілися з ініціативною групою з власників будівель на базі відпочинку в Погорілівці. Раніше в соціальній мережі розгорівся скандал щодо проведення там санітарної рубки, було викладено чимало зауважень.

Як зазначив директор підприємства, санітарна рубка в Погорілівці проводиться планово, виходячи із рекомендацій Харківської державної лісовпорядкувальної експедиції, яка зробила підприємству план на безперервне лісовпорядкування на 2022-2025 роки. Виходячи із застережень експедиції, до плану на санітарно-оздоровчих рубок включено базу відпочинку в Погоролівці, бо є пошкоджені, сухі та хворі дерева. Видалити їх потрібно до початку активної відпочинкової кампанії, адже вони несуть загрозу суспільству.

Разом з членами ініціативної групи, лісівники пройшли і вимітили кожне дерево, яке потрібно видалити. Місцеві мешканці надали і власні пропозиції, адже дійсно, як було констатовано на зустрічі, на території, де безпосередньо відпочивають люди і стоять будиночки, дуже багато небезпечних дерев. 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button