Енергетика

Енергетики розповіли про ліквідацію наслідків негоди на Сумщині

Ввечері 28 та вночі 29 жовтня на Сумщини були сильні пориви вітру 17-22м/с, унаслідок чого електрообладнання АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» зазнало численних пошкоджень, – зазначають в енергокомпанії.

Найбільше від негоди постраждали енергетичні об’єкти в Охтирському, Великописарівському, Роменському, Білопільському, Сумському, Конотопському та Путивльському районах.

На вечір 28 жовтня було знеструмлено понад 35 тисяч споживачів електроенергії в Сумській області. Ранком, 29 жовтня, завдяки самовідданій титанічній праці енергетиків, ця цифра зменшилася до 25 тисяч споживачів. 

Станом на 12.00 годину 30 жовтня майже всі оселі жителів області зі світлом. Тимчасово без електроенергії внаслідок негоди залишаються лише трохи більше 500 споживачів (у Конотопському, Путивльському, Краснопільському та Роменському районах).

 Енергетики нагадують, що якщо ви побачили обірваний або провислий провід, пошкоджені опори або небезпеку їх падіння, пошкоджений кабель, у жодному разі не намагайтеся самостійно усунути несправність! Наближатися до обірваних проводів ближче ніж на 8 метрів – смертельно небезпечно! Адже електротравму можна отримати і за декілька метрів від проводу. 

Одразу телефонуйте до АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»: 0 800 300-247 (лінія безкоштовна і працює цілодобово), (0542) 659-659. Місце пошкодження електрообладнання треба обгородити (палицями чи камінням) та попередити перехожих про небезпеку. 

Якщо Ви стали свідком ураження людини електричним струмом, необхідно одразу викликати швидку допомогу за номером 103 і в жодному разі не намагатися допомогти самотужки.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button