Медицина

На Сумщині зменшилась кількість хворих на ГРВІ, проте збільшилась на COVID-19 і дві людини померли

Як повідомили в Сумському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, протягом минулого тижня інтенсивність епідпроцесу ГРВІ в області була нижчою, ніж попереднього тижня, що пов’язано зі зменшення кількості контактів та передачі вірусу між школярами в період шкільних канікул.

Проте, протягом звітного тижня було госпіталізовано 196 пацієнтів з ознаками ГРВІ проти 170 на попередньому тижні. Все ж, частка госпіталізацій у поточному епідсезоні є вдвічі нижчою, ніж у попередньому, що свідчить про більш легкий перебіг ГРВІ.

З початку епідсезону лише в Сумській міській ОТГ зареєстровано 22 випадки грипу, діагностованих клінічно. У той же час, за результатами лабораторних досліджень, що проводяться в рамках дозорного епіднагляду, поки що грип не був виявлений.

За 43-й тиждень в області зареєстровано 325 випадків COVID-19, що на 93 більше, ніж за попередній тиждень. Кількість госпіталізованих з COVID-19 становить 74 осіб, що в 1,8 рази більше, ніж попереднього тижня. Вперше з початку епідсезону зареєстровано 2 смерті від COVID-19: 1 у Сумському та 1 у Шосткинському районах.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button