Енергетика

Державний пакет акцій АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» передано держкомпанії «УРМ»

Державний пакет акцій АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» передали державній компанії «Українські розподільні  мережі». Раніше державна частка акцій АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» перебувала у віданні Міністерства енергетики України, – повідомили в енергокомпанії. 

Відтепер «Українські розподільні мережі» набули право акціонера в семи операторах системи розподілу електроенергії у різних регіонах країни: АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО», АТ «Запоріжжяобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Черкасиобленерго», АТ «Харківобленерго», АТ «Хмельницькобленерго» та АТ «Миколаївобленерго», – йдеться на сайті Міненерго. 

«Наше основне завдання – посилення енергетичної безпеки держави. Якісна, системна робота операторів системи розподілу електроенергії – її складова, надважлива в умовах воєнних викликів», – зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

У свою чергу в. о. генерального директора АТ «УРМ» Артем Мартинюк повідомив, що «Компанія «УРМ» ставить за мету консолідувати зусилля для залучення кращих світових практик у розвиток мережевого господарства України.

Ми спільно маємо віднайти та впровадити нові технологічні рішення, сформувати єдину технічну політику для підвищення рівня стійкості енергетичної системи. А також створити умови для надійного, ефективного функціонування та розвитку ОСР в умовах трансформації енергоринку, інтеграції з об’єднаною енергосистемою Європи», – зазначив  Мартинюк.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button