Благодійність

Кролевеччина отримала допомогу – новенький шкільний автобус Mercus

Про це повідомив Кролевецький міський голова Віктор Лехман.

Дана допомога була надана польським Фондом міжнародної солідарності в рамках кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України», завдяки фінансуванню Європейської Комісії у співпраці з Банком Господарства Крайового (BGK). Ініціативу було реалізовано у якості частини проєкту “Health Resilience 2”, – зазначив міський голова.

Урочистий захід із передачі автобусів громадам відбувся за участі Президентки Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн, першої леді України Олени Зеленської та Президента Фонду міжнародної солідарності Рафала Дзєнцьоловського.

Новенький транспорт обладнаний всіма сучасними та необхідними функціями для комфортного та безпечного перевезення дітей.

Щиро дякую польському Фонду міжнародної солідарності, у рамках кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України», Європейській Комісії у співпраці з Банком Господарства Крайового (BGK) за те, що у непростих умовах війни спільно створюємо умови, щоб шлях до знань наших діток був безпечним, доступним і безбар’єрним, – сказав Віктор Лехман.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button