Соціальний захист

У Кролевецькій громаді на базі Центру соцпослуг створено сервісний офіс у справах ветеранів

Відповідно до рішення сесії Кролевецької міської ради від 7 листопада, виконання функцій сервісного офісу у справах ветеранів покладено на Центр надання соціальних послуг Кролевецької міської ради та відповідно внесено зміни у структуру та положення Центру.

Відтепер, Центр відповідає за комплекс реабілітаційних заходів, вироблення і відпрацювання механізму надання послуги із підтримки переходу від військової служби до цивільного життя. Також, вводиться поняття “помічник ветерана”.

Окрім вже існуючих завдань, Центр займатиметься участю в організації заходів із забезпечення реалізації переходу ветеранів від військової служби до цивільного життя; моніторингом потреб ветеранів, проведений за допомогою засобів інформаційно-комунікаційних систем Мінветеранів; забезпеченням працевлаштування помічників ветерана згідно з трудовим законодавством; координацією роботи та контроль за виконанням помічниками ветерана відповідних завдань і здійснення заходів та ін. Всі ці функції здійснюються під егідою Мінветеранів.

На отримання вищезназначених послуг від Центру мають право ветерани війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; члени сімей ветеранів війни, члени сімей осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України; військовослужбовці, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, та були звільнені з військової служби, зокрема демобілізовані у визначеному законом порядку.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button