Медицина

У Конотопському районі перевищено епідпоріг із захворювання на грип, ГРВІ та Covid-19

Про стан захворюваності населення Сумщини на ГРВІ, грип та COVID-19 повідомляє управління охорони здоров’я Сумської ОДАОперативні дані за минулий тиждень в Сумській області відображають зростання захворюваності на COVID-19. Зареєстровано 611 нових випадків, при цьому 139 людей перебувають на стаціонарному лікуванні, з яких 58 потребують кисневої терапії. Також 5 осіб наразі перебувають у відділеннях інтенсивної терапії та 2 особи на ШВЛ.

Захворюваність населення Сумської області на грип, ГРВІ та COVID-19 склала 456,8 на 100 тис. населення, що перевищує пороговий епідемічний рівень на 3,5%. Загальна кількість захворілих становить 4 721 особа, з них 2 327 дітей. Епідемічний поріг перевищений у Конотопському, Роменському і Сумському районах.

За 46 тиждень в області від COVID-19 померло – 3 особи.

Усі лікувально-профілактичні заклади, куди госпіталізуються пацієнти з ГРВІ, грипом та COVID-19, обладнані необхідною технікою. Кисневі точки відповідають технічним вимогам, а кількість апаратів ШВЛ та кисневих концентраторів вистачає. Важливо, що в області проводиться постійний моніторинг забезпеченості закладів охорони здоров’я засобами індивідуального захисту. Це свідчить про готовність системи охорони здоров’я Сумської області протистояти ситуації з COVID-19 та іншими респіраторними захворюваннями.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button