Дороги

Затори в Сумах: як комунальники справилися з першим снігом на Сумщині

Станом на 8 ранку на автошляхах Сумщини зранку працювало 26 одиниць спеціальної техніки та 16 одиниць іншої техніки, – про це повідомили в Сумській обласній військовій адміністрації.

Більшість спецтранспорту було задіяно у Сумському та Охтирському районах, де спостерігалась найбільша кількість опадів. У Сумах зранку на маршрути виїхали 5 спецавтомобілів.

Наразі всі підрядні організації підготовлені до виконання робіт з зимового утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Для цього заготовлено понад 7,5 тис тон піщано-сольової суміші, та підготовлено 150 одиниць спеціальної техніки, що становить 100 % від необхідної її кількості.

«Всі служби повинні працювати злагоджено і ефективно, щоб забезпечити проїзд і безпеку на автошляхах Сумщини та оперативно доводити інформацію щодо ситуації на дорогах до людей. Дорожня обстановка має бути доступною у режимі реального часу: де наразі випали опади, де продовжує йти сніг, де спостерігається ожеледиця, де працює снігоочисна техніка, де відбувається посипання доріг піщано-сольовою сумішшю, де задіяні об’їзні шляхи тощо. На основі цих даних водії, представники бізнесу будуть розуміти, як планувати свою роботу і будувати логістичні маршрути», – зазначив Володимир Артюх.

Тим часом, за даними патрульної поліції Сумщини, станом на 15.00 годину на лінію 102 надійшло 15 повідомлень про ДТП в Сумах.

Фото з телеграм-каналу SUMYLIKE TG

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button