Війна

Росіяни прицільно б’ють по будівлі Сумської ОВА

Кілька годин тому росіяни знову вдарили по будівлі Сумської ОДА, – повідомив її очільник Олег Григоров.

Унаслідок удару по центру Сум постраждали люди. 75-річну постраждалу з уламковим пораненням госпіталізували. Людям надається необхідна допомога. Задіяні всі екстрені служби, – деталізував він.

У п’ятницю й суботу ворог уже атакував будівлю обласної державної адміністрації ударними дронами. Сьогодні – нова спроба знищити.

росія системно б’є по цивільній та адміністративній інфраструктурі, прагнучи залякати людей і дестабілізувати регіон. Низка ударів по будівлі адміністрації свідчать, що ворог може продовжити спроби її знищення. Тому просимо зважати на безпеку й під час повітряних тривог утримуватися від перебування поруч з адміністративними будівлями та обʼєктами критичної інфраструктури, – наголошує Олег Григоров.

Попри все, команда Сумської ОВА працює. Всі необхідні рішення ухвалюються без затримок.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button