Росіяни прицільно б’ють по будівлі Сумської ОВА
Кілька годин тому росіяни знову вдарили по будівлі Сумської ОДА, – повідомив її очільник Олег Григоров.
Унаслідок удару по центру Сум постраждали люди. 75-річну постраждалу з уламковим пораненням госпіталізували. Людям надається необхідна допомога. Задіяні всі екстрені служби, – деталізував він.
росія системно б’є по цивільній та адміністративній інфраструктурі, прагнучи залякати людей і дестабілізувати регіон. Низка ударів по будівлі адміністрації свідчать, що ворог може продовжити спроби її знищення. Тому просимо зважати на безпеку й під час повітряних тривог утримуватися від перебування поруч з адміністративними будівлями та обʼєктами критичної інфраструктури, – наголошує Олег Григоров.
Попри все, команда Сумської ОВА працює. Всі необхідні рішення ухвалюються без затримок.



